• تاریخ انتشار : 1402/05/17 - 12:27
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 167
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

قدردانی سرپرست معاونت غذا و دارو از دکتر حنانه برادران

دکتر سید اسمعیل سادات ابراهیمی طی حکمی از دکتر حنانه برادران مدیر نظارت و پایش فراورده های سلامت به منظور تلاش و برگزاری "پویش دارو زباله نیست" در سطح دانشگاه علوم پزشکی تهران قدردانی کرد .

قدردانی سرپرست معاونت غذا و دارو از دکتر حنانه برادران

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، دکتر سید اسمعیل سادات ابراهیمی سرپرست معاونت غذا و دارو صبح امروز در حاشیه جلسه شورای مدیران که در تاریخ 17 مرداد 1402برگزار شد طی حکمی از دکتر حنانه برادران مدیر نظارت و پایش فراورده های سلامت به منظور تلاش و برگزاری پویش دارو زباله نیست در سطح دانشگاه علوم پزشکی تهران قدردانی کرد.

در متن این حکم آمده است:

سرکار خانم دکتر حنانه برادران

مدیر محترم نظارت و پایش فراورده های سلامت

چه غرورآفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری،صادقانه عمر خود را در سنگر خدمت رسانی در عرصه سلامت کشور به مردم شریف ایران اسلامی گذرانده اید و در جهت بالندگی اهداف سلامت جامعه خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیده اند.بی تردید همفکری و همدلی و تلاش شما عزیزان ارجمند در برگزاری" پویش دارو زباله نیست" ماندگار و ارزشمند خواهد بود.بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه در زمینه پیشبرد اهداف پویش" دارو زباله نیست" را تقدیم می دارم.

از درگاه ایزدمنان، دوام و عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثیر آن در راستای دستیابی به اهداف عالیه و ارتقای کیفیت زندگی و نشاط ملت شریف و پر افتخار ایران را مسئلت دارم.

  • گروه خبری : اخبار معاونت,اخبار مدیریت نظارت و پایش فراورده های سلامت
  • کد خبر : 241398
ادمین  روابط عمومی
تهیه کننده

ادمین روابط عمومی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
تنظیمات قالب