• تاریخ انتشار : 1402/05/01 - 10:51
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 162
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد

جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها با هدف آشنایی کارشناسان بازرسی از نحوه پرکردن چک لیست های بازرسی و برخورد با عطاریهای متخلف برگزار شد.

جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها با حضور دکتر پروین مجدی نسب رئیس اداره امور فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل و کارشناسان دارویی واحد مکمل صبح امروز یکم مرداد 1402 در سالن شورا معاونت غذا و دارو برگزار شد.

در این جلسه دکتر مجدی نسب ضمن ارائه چک لیست ابلاغی از سوی سازمان غذا و دارو به کارشناسان بازرسی در خصوص نحوه بازرسی از عطاریها و کامل کردن چک لیست، درخصوص شناسایی اقلام غیر مجاز و قاچاق که در عطاریها موجود است توضیحاتی را به تفصیل ارائه نمود .

وی همچنین در خصوص بحث دخالت عطاریها در حوزه درمان ، فروش انواع داروهای غیر مجاز و شرایط نگهداری مفردات در عطاریها با کارشناسان بازرسی در این جلسه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

 

  • گروه خبری : اخبار معاونت,اخبار مدیریت فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل
  • کد خبر : 240490
ادمین  روابط عمومی
تهیه کننده

ادمین روابط عمومی

تصاویر

جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد جلسه آموزش نظارت و بازرسی از عطاریها برگزار شد

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
تنظیمات قالب