• تاریخ انتشار : 1402/02/31 - 10:20
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 142
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تقدیر از کارمندان دختر در معاونت غذا و دارو

در سالروز ولادت حضرت معصومه(س) و گرامیداشت آغاز دهه کرامت از کارمندان دختر در معاونت غذا و دارو تقدیر شد.

تقدیر از کارمندان دختر در معاونت غذا و دارو
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت غذا و دارو، صبح امروز ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲طی مراسمی از همکاران دختربه مناسبت ولادت کریمه اهل بیت، حضرت معصومه (س) و روز دختر تقدیر و قدردانی شد.

کریمی مسئول روابط عمومی فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر را به همه دختران نجیب ایران‌زمین به ویژه دختران همکاران محترم تبریک عرض نموده و گفت:دختران ایران زمین باید به خود افتخار کنند که ولادت حضرت معصومه(س)،به نام دختر نامگذاری شده است.

وی با اشاره به زیبایی روز دختر تصریح کرد: روز دختر از زیباترین روزهای سال است روزی که متعلق به مادران فردای ایران زمین می‌باشد و جایگاه زن در جامعه اسلامی یکی از نقش‌های برجسته جامعه بوده و سلامت روح و روان خانواده در دست زنان، علی‌الخصوص مادران است.

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو با توجه به حدیث پیامبر اکرم (ص) که فرموده «خانه‌ای که در آن دختر باشد هر روز دوازده برکت و رحمت از آسمان به آن خانه ارزانی می‌شود و زیارت فرشتگان از آن خانه قطع نمی‌شود» اظهار داشت: خانواده در جامعه به انسان مفهوم داده و سلامت خانواده نیز مرهون بانوان فداکار می‌باشد.

وی در ادامه گفت: دختر مظهر زیبایی و ظرافت پروردگار است و ما والدین باید سعی کنیم خانه و اجتماعی پر از آرامش برای این عزیزان بسازیم.

در پایان مراسم با اهدای گل ،هدیه  و شیرینی از همکاران دختر در معاونت غذا و دارو تقدیر و تشکر کرد.

 

  • گروه خبری : مناسبات و رویدادها
  • کد خبر : 236044
خدیجه  آب پر
تهیه کننده

خدیجه آب پر

تصاویر

تقدیر از کارمندان دختر در معاونت غذا و دارو تقدیر از کارمندان دختر در معاونت غذا و دارو تقدیر از کارمندان دختر در معاونت غذا و دارو تقدیر از کارمندان دختر در معاونت غذا و دارو تقدیر از کارمندان دختر در معاونت غذا و دارو

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
تنظیمات قالب