• تاریخ انتشار : 1402/02/13 - 10:30
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 82
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته سلامت

در هفته سلامت مسابقات ورزشی باهدف ترویج ارتباط بین تحرک بدنی و سلامت باهمت معاونت غذا و دارو بین کارکنان ساختمان شماره دو برگزار شد.

برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته سلامت
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت غذا و دارو، همه‌ساله همزمان با هفته سلامت معاونت غذا و دارو باهدف ترویج ورزش و تحرک بدنی و افزایش سلامت کارکنان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی می‌نماید که روزبه‌روز با استقبال بیشتری روبه‌رو می‌شود.

به مناسبت هفته سلامت در سال ۱۴۰۲ با فراخوان مسابقات ورزشی از آقایان و خانم‌های شاغل در معاونت غذا و دارو به ترتیب داوطلب شرکت در مسابقات فوتبال دستی و دارت شدند که  این مسابقات صبح امروز۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ در سالن ورزشی معاونت برگزار شد.

در این مسابقات، حمیده بردستانی، فائزه علی آبادی و زهرا عنبرستانی در مسابقات دارت بانوان، و مجتبی منصوری،علی درویش و محمود عباسی در مسابقات مردان به ترتیب  موفق به کسب مقام اول تا سوم مسابقات دارت شدند.

همچنین: در این سری مسابقات در رشته فوتبال دستی، آقایان: ناصری، سعیدی و مومنیان  و بانوان: عابدزاده، مقدسی و تجریشی مقام اول تا سوم را کسب کردند.

  • گروه خبری : مناسبات و رویدادها
  • کد خبر : 236049
خدیجه  آب پر
تهیه کننده

خدیجه آب پر

تصاویر

برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته سلامت برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته سلامت برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته سلامت برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته سلامت برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته سلامت

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
تنظیمات قالب