صفحه دانشگاه » صفحه معاونت » اخبار » به مناسبت روز ملی جمعیت: برگزاری جلسه کمیته جوانی جمعیت

به مناسبت روز ملی جمعیت: برگزاری جلسه کمیته جوانی جمعیت

تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
تعداد بازدید : 51

به مناسبت روز ملی جمعیت: برگزاری جلسه کمیته جوانی جمعیت

همزمان با روز ملی جمعیت جلسه کمیته جوانی جمعیت با هدف تشکیل کارگروه به منظور اشاعه شعارهای انگیزشی در راستای جوانی جمعیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذاو دارو، همزمان با روز ملی جمعیت جلسه کمیته جوانی جمعیت صبح امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ با حضور دکتر محمود بیگلر سرپرست معاونت غذا و دارو، دکتر حنانه برادران مدیر واحد نظارت و پایش مصرف فرآورده های سلامت و دبیر جوانی جمعیت، خانم رحیمه عظیمی نماینده مشاور رییس دانشگاه در امور زنان، دکترروجا رحیمی رییس دانشکده طب سنتی و مدیران معاونت غذا و دارو در دفتر سرپرست معاونت برگزار شد.

در این جلسه گزارش اقدامات واحدهای معاونت در قالب پاورپوینت ارائه و مصوب شد مشکلات طرح پژوهشی ارائه شده مورد بررسی قرار گیرد و علت اصلی توقف طرح hsr  از معاونت پژوهشی پیگیری شود .

همچنین: تعیین میزان مصرف میزوپروستول در بیمارستان های زیر مجموعه که در سامانه ttac ثبت نمی شود و مکاتبه با معاونت درمان، مکاتبه در قالب پیشنهاد به سازمان غذا و دارو جهت پرچسب منبع مصرف فراورد های سنتی و مکمل بر روی خود فرآورده ها، مکاتبه با فدراسیون های ورزشی و باشگاه ها در خصوص هشدار در خصوص ناباوری توسط استروئیدهای مصرفی و اختصاص  بودجه جهت چاپ پیام روی کیسه های دارویی از موارد مطرح شده در این جلسه بود.