صفحه دانشگاه » صفحه معاونت » اخبار » اخبار مدیریت دارو » برگزاری نشست فوق العاده قطب منطقه ۱۰ آمایش کشوری در حوزه مدیریت نظارت بر امور دارو و مخدر

برگزاری نشست فوق العاده قطب منطقه ۱۰ آمایش کشوری در حوزه مدیریت نظارت بر امور دارو و مخدر

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
تعداد بازدید : 543

برگزاری نشست فوق العاده قطب منطقه ۱۰ آمایش کشوری در حوزه مدیریت نظارت بر امور دارو و مخدر

نشست فوق العاده قطب منطقه 10 آمایش کشوری در حوزه نظارت بر امور دارو و مخدر باهدف هم اندیشی در خصوص موضوعات جاری در منطقه 10 آمایشی کشور در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت غذا و دارو، این نشست با حضور دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر جمشید سلام زاده معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر مهران ولایی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران، مدیران و روسای نظارت بر امور دارو و مخدر سه دانشگاه روز یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ در محل سالن شورای معاونت غذا و دارو برگزار شد.
در این نشست، دکتر غفارزاده ضمن خیر مقدم، هدف از برگزاری جلسه را بازبینی ضابطه نظام توزیع داروهای تحت کنترل توسط داروخانه ها عنوان کرد و گفت: در حال حاضر ضابطه ای از سوی سازمان غذا و دارو ابلاغ شده است که از لحاظ اجرا دارای مواردی است که نیاز به بررسی بیشتر دارد.
در ادامه موارد ابهام مورد بحث و بررسی قرار گرفت و حاضرین در جلسه پیشنهادات خود را در خصوص موارد مطرح شده عنوان کردند.
در پایان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران به جمع بندی موارد مطرح شده پرداخت و مقرر شد: در خصوص مشکلات موجود، مکاتبه با سازمان غذا و دارو صورت گیرد.