صفحه دانشگاه » صفحه معاونت » معاونت غذا و دارو » امور فرهنگی و بسیج » اخبار و مطالب فرهنگی » پیام تبریک مسئول بسیج معاونت غذا و دارو تهران به مناسبت روز شهید

پیام تبریک مسئول بسیج معاونت غذا و دارو تهران به مناسبت روز شهید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
تعداد بازدید : 380

پیام تبریک مسئول بسیج معاونت غذا و دارو تهران به مناسبت روز شهید

نام‌گذاری روز ۲۲ اسفندماه بنام روز شهید، اقدام ارزشمندی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و فرصت مناسبی برای تجدیدعهد و میثاق با شهیدان و آرمان‌های الهی امام شهیدان است.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران؛ دکتر ابوالفضل نجاریان مسئول بسیج معاونت غذا و دارو تهران طی پیامی روز بزرگداشت شهدا را به خانواده شهدا، همسران، مادران، پدران و فرزندان شهدا، تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
به نام خدا
«و لا تحسبن‌الذین قتلو فی سبیل‌الله امواتا، بل احیاء عند ربهم یرزقون»

خاک پاک ایران اسلامی معطر به عطر شهیدانی است که با تأسی به قافله‌سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، علم جهاد و شهادت برافراشته و شهد شیرین شهادت را نوشیدند. مردان مردی که در حساس‌ترین مقطع تاریخ انقلاب اسلامی و برای دفاع از ارزش‌ها و کیان اسلامی، جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند و خون‌ پاک و مطهرشان، ضامن بقای اسلام و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.
فرزانگانی که در قله رفیع عشق عبد به معبود و در عرصه مقدس ایثار و فداکاری، خالق باشکوه‌ترین و زیباترین صحنه‌ها و حماسه‌ها شدند و به‌عنوان ارزشمندترین میراث معنوی جامعه، شاهدان جاوید این مرزوبوم و مشعل‌داران پیروزی این ملت، یاد و نام جاودانشان، زینت‌بخش کتاب زرین سراسر حماسه و سرافرازی مردمان این سرزمین و راه پرفروغشان همچون چراغ فروزانی بر تارک عرش می‌درخشد.
درود و رحمت خدا بر شهدای همیشه زنده تاریخ که استقلال، عزت، اقتدار، صلابت و آسایش امروز میهن عزیز اسلامی وامدار ایثار و جان‌فشانی آنان است و درود و سلام خدا بر دل‌های صابر و دریایی پدران و مادران و خانواده‌های معزز و معظم شهدا که پس از سال‌ها از عروج عزیزانشان، همچنان استوار و ثابت‌قدم، به ما و نسل‌های بعد از ما درس بردباری، صبوری و ایستادگی در برابر هدف می‌دهند.
این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان والامقام ایران اسلامی، روز ۲۲ اسفندماه روز شهدا و ۲۳ اسفندماه روز حماسه و ایثار را گرامی داشته و با ارج نهادن به صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ارجمند، امیدوارم خداوند متعال همه ما را قدردان نعمت اسلام، انقلاب، شهدا و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) قرار دهد.