صفحه دانشگاه » صفحه معاونت » اخبار » اهدای جوایز نفرات برتر مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه فجر به همت معاونت غذا و دارو تهران

اهدای جوایز نفرات برتر مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه فجر به همت معاونت غذا و دارو تهران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
تعداد بازدید : 240

اهدای جوایز نفرات برتر مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه فجر به همت معاونت غذا و دارو تهران

به مناسبت ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به نفرات برگزیده مسابقات ورزشی، دارت در بخش خواهران و فوتبال دستی در بخش برادران جوایزی اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران؛ طبق روال هرسال این معاونت اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر کرد.

این مسابقات در رشته های فوتبال دستی ویژه آقایان و دارت ویژه بانوان برگزار شد؛ و در پایان نفرات برتر معرفی و طی مراسمی امروز ۲۱ بهمن ۹۶ با حضور دکتر ابوالضل نجاریان مشاور اجرایی معاونت، مهندس کاظمیان رئیس اداره امور عمومی معاونت و جمعی از کارکنان معاونت، به نفرات اول تا چهارم این مسابقات جوایزی اهدا شد.

دکتر نجاریان در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین برای برگزاری چنین مسابقاتی، گفت: عالی ترین و برترین مخلوق خداوند انسان است و ما باید به عنوان یک فرد مسلمان و شیعه شکرگزار تمامی نعمات و برکاتی که خداوند به ما ارزانی داشته باشیم. ورزش موجب سلامت جسم و تزکیه نفس می شود و ورزش کردن و اهمیت دادن به سلامتی که نعمت خداوند است، نوعی شکرگزاری و قدردانی به شمار می رود.

» گالری تصاویر