صفحه دانشگاه » صفحه معاونت » اخبار » استقرار غرفه ” اصیل بخریم” در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن به همت معاونت غذا و دارو

استقرار غرفه ” اصیل بخریم” در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن به همت معاونت غذا و دارو

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
تعداد بازدید : 193

استقرار غرفه ” اصیل بخریم” در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن به همت معاونت غذا و دارو

دکتر ابوالفضل نجاریان مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران از استقرار غرفه " اصیل بخریم" در مسیر راهپیمایی، روز 22 بهمن ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو: مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو گفت: برپایی غرفه ” اصیل بخریم” در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن به همت معاونت غذا و دارو برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: به فضل الهی ملت همیشه درصحنه کشورمان و به‌ویژه دانشگاهیان و کارکنان با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدا مشت محکمی به دهان استکبار و ایادی وابسته به آن می‌کوبند.

دکتر نجاریان به همین مناسبت اظهار کرد: اين معاونت در راستاي گراميداشت ايام‌الله دهه فجر و همچنين ايام سوگواري دخت گرامي نبي اکرم (ص)، برنامه‌هاي متنوعي را تدارک ديده است.
وی با اشاره راهپيمايي بزرگ ۲۲ بهمن افزود: در روز راهپيمايي نيز ايستگاه فرهنگي و اطلاع رسانی بزرگي را خواهيم داشت که در آن غرفه‌هاي مختلفي براي محتواي پمفلت های آموزشی در راستای سلامت جامعه برای استفاده عموم مردم پیش‌بینی‌شده است.

این غرفه‌ با محوریت ارائه خدمات و آموزش سلامت جامعه و تشخیص اقلام سلامت‌محور قاچاق از غیر قاچاق برای آگاهی مردم در خصوص اصیل بخریم برپا می‌شود.

بدین وسیله از کلیه همکارانی که در این راهپیمایی باشکوه شرکت می‌کنند دعوت می‌شود از غرفه معاونت غذا و دارو واقع در ضلع شمالی چهارراه ولیعصر (عج) جنب مدرسه پسرانه شهید منتظری بازدید به عمل‌آورند.