صفحه دانشگاه » صفحه معاونت » اخبار » بازدید دکتر زرین دست استاد پیشکسوت فارماکولوژی دانشکده داروسازی علوم پزشکی تهران از غرفه “اصیل بخریم”

بازدید دکتر زرین دست استاد پیشکسوت فارماکولوژی دانشکده داروسازی علوم پزشکی تهران از غرفه “اصیل بخریم”

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۹
تعداد بازدید : 176

بازدید دکتر زرین دست استاد پیشکسوت فارماکولوژی دانشکده داروسازی علوم پزشکی تهران از غرفه “اصیل بخریم”

در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین المللی اکفا دکتر زرین دست استاد پیشکسوت فارماکولوژی دانشکده پزشکی و دانشکده داروسازی از غرفه "اصیل بخریم" بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه تهران: در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین المللی اکفا  که ۲۸ آذر ۹۶ در محل سالن همایش های برج میلاد برگزار شد، دکتر زرین دست استاد پیشکسوت فارماکولوژی دانشکده پزشکی و دانشکده داروسازی ضمن بازدید از غرفه های این نمایشگاه، از غرفه “اصیل- بخریم”  نیز بازدید نموده و از نزدیک در جریان فعالیت کمپین اصیل بخریم و آثار هنری هنرمندان کشور از قبیل کاریکاتور، انیمیشن، فیلم مستند، کلیپ و … با محوریت معرفی برچسب اصالت کالا قرار گرفت.

دکتر زرین دست استاد پیشکسوت فارماکولوژی دانشکده پزشکی و دانشکده داروسازی گفت: یکی از وظایف مهم وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی، سلامت محوری جامعه محافظت از مردم است.

وی ادامه داد: از آنجا که اکثر مردم در خصوص برچسب ها اطاعات کافی ندارند شکی نیست که این فرهنگ سازی در خصوص کالاهای سلامت محور می تواند باز دارنده باشد .

زرین دست اظهار داشت:  تشخیص به موقع در مورد تقلب و قاچاق و برخورد به موقع و ضربتی چه با فروشنده و چه تولید کننده و چه عرضه کننده گان در سطح عرضه از جمله کارهایی است که باید انجام داد چراکه سلامت جامعه یکی از مهم ترین دغدغه های ما پزشکان و دیگر ارگان های مربوطه است .

گفتنی است: این نمایشگاه با هدف عملکرد سازمان و دانشگاه های علوم پزشکی تهران و در خصوص چگونگی فعالیت ها و اجرای شاخص های سلامت نظام اداری،  در بحث مقابله با فساد و  قاچاق کالاهای حوزه سلامت برپا شد.