صفحه دانشگاه » صفحه معاونت » اخبار » استقرار غرفه معاونت غذا و دارو در سومین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما)

استقرار غرفه معاونت غذا و دارو در سومین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
تعداد بازدید : 223

استقرار غرفه معاونت غذا و دارو در سومین نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما)

استقرار غرفه معاونت غذا و دارو تهران با هدف ارتقاء و آگاهی عموم مردم در خصوص معرفی برچسپ اصالت کالا با محوریت تشخیص اقلام سلا مت محور اصیل و تقلبی (قاچاق) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی غذا و دارو: استقرار غرفه معاونت غذا و دارو تهران  با هدف ارتقاء و آگاهی عموم مردم در خصوص معرفی برچسپ اصالت کالا با محوریت تشخیص اقلام سلامت محور اصیل و تقلبی (قاچاق) از یکدیگر و نمایش آثار هنری هنرمندان کشور در زمینه گرافیک ، اینفو میشن ، کاریکاتور با حضور معاون غذا و دارو تهران صبح امروز ۲۱ شهریور۹۶در محل مصلی تهران برگزار شد.

همچنین در افتتاحیه این نمایشگاه دکتر اصغری معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو، دکتر کبریایی زاده رییس سندیکای واردات دارویی، دکتر برندگی مدیر کل امور دارو و مواد مخدر و دکتر دارایی مدیر کل آزمایشگاه کنترل مواد غذایی سازمان غذا و دارو ، دکتر همتی معاون غذا و دارو تبریز ، دکتر پیر صالحی و جمعی از کارشناسان و صاحب نظران با حضور خود ضمن افتتاح ؛  از  غرفه  معاونت غذا و دارو تهران که در نمایشگاه بر پا گردیده باز دید نمودند.

گفتنی است بازدید کنندگان از این غرفه با پرسش و پاسخ از کارشناسان مستقر در غرفه ؛ و با شرکت در مسابقه ای با عنوان اصیل بخریم و بازدید از  آثار هنری گرافیست ها هدیه ای با عنوان یاد بود دریافت نمودند.

 

» گالری تصاویر