صفحه دانشگاه » صفحه معاونت » اخبار » برپایی غرفه در نمایشگاه ایران فارما

برپایی غرفه در نمایشگاه ایران فارما

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
تعداد بازدید : 201

برپایی غرفه در نمایشگاه ایران فارما

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران؛ دانشگاه علوم پزشکی تهران در سومین نمایشگاه ایران فارما در تاريخ 21 الي 23 شهریورماه 1396 در مصلی بزرگ امام‌خمینی‌(ره) حضور فعال خواهد داشت.

با توجه به اینکه یکی از رسالت های معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران فرهنگ سازی و آموزش افراد جامعه در رابطه با طرح برچسب کنترل اصالت و تشخیص کالاهای سلامت محور اصیل و تقلبی از یکدیگر می باشد، بدین منظور این معاونت درنظر دارد با همکاری سازمان غذا و دارو در نمایشگاه ایران فارما در تاریخ ۲۱ لغایت ۲۳ شهریور ماه  از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۲۰ در محل مصلی تهران واقع در طبقه دوم شرکت نموده و غرفه های شماره ۳۸۲ و ۳۸۳ را برپا نماید. بدینوسیله از  تمامی مدیران، همکاران، کارشناسان، صاحب نظران و اصحاب رسانه جهت بازدید از غرفه های مذکور دعوت بعمل می آید.

گفتنی است: در طی این نمایشگاه برنامه هایی از قبیل مسابقه، اهدای هدایا، نمایش آثار هنری هنرمندان کشور در زمینه برچسب کنترل اصالت، پخش کلیپ آنتی شایعه، آموزش نحوه استعلام اقلام وارداتی از سامانه ttac و آموزش برچسب کنترل اصالت برگزار خواهد شد.

امید است که بتوانیم دست به دست هم گامی بلند در جهت افزایش دانش و آگاهی عموم مردم در راستای مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور برداریم.