صفحه دانشگاه » صفحه معاونت » اخبار » قدر دانی نماینده ولی فقیه در دانشگاه از معاون غذا و دارو

قدر دانی نماینده ولی فقیه در دانشگاه از معاون غذا و دارو

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
تعداد بازدید : 98

قدر دانی نماینده ولی فقیه در دانشگاه از معاون غذا و دارو

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی معاونت غذا و دارو، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از معاون و مدیران معاونت و مدافعان سلامت قدر دانی کرد.

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی معاونت غذا و دارو، طی مراسمی از مدافعان سلامت و فعالان مبارزه با کرونا در حوزه معاونت غذا و دارو، روز شنبه ۷ تیر ۹۹ با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین میر مجید سیدقریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و هیدت همراه، دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو، مدیران، مسئولین و کارشناسان، در محل سالن شورای این معاونت  قدردانی شد.

دکتر حاجی محمودی ضمن خیر مقدم و تشکر از حرکت خود جوش نهاد رهبری در این امر مهم در دانشگاه؛ به معرفی واحدهای فعال در معاونت پرداخت و گفت: بر خود وظیفه می‌دانم از تلاش خستگی‌ناپذیر و فعالیت مجموعه معاونت غذا و دارو که در بحران کنونی ایثارگرانه در صف مجاهدان مبارزه با ویروس منحوس کرونا بدون هیج چشم داشتی فعالیت می کنند، تشکر و قدردانی کنم.

در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی هدف از برگزاری این جلسه را عرض خدا قوت به عزیزانی که در معاونت فعالیت میکنند عنوان کرد و از کارکنانی که به صورت خود جوش در کنار دیگر عزیزان در کشور برای کمک به بیماران تلاش کرده اند ابراز قدر دانی کرد و افزود امیدوارم این فعالیت ها در پیشگاه خداوند سند سر بلندی و افتخار شما باشد.

وی با اشاره به اینکه کرونا در بعضی کشورها موجب سرافکندگی دولت‌مردان شد؛ گفت: درصورتی‌که بسیاری از کشورهای ابرقدرت دنیا امکاناتی بالاتر از ما داشتند؛ در این کارزار سرافکنده شدند درحالی‌که مردم ما، کادر درمانی ما و دولت ما در این آزمون سربلند شدند.
وی با اشاره به اقدامات ایثارگرانه و خارج از چارچوب وظایف رسمی این معاونت در این بحران با تشبیه شرایط کرونا با زمان دفاع مقدس؛ گفت: این بحران تفاوت‌هایی هم با ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس داشت مثلاً یکی از ایثارگری‌های کادر درمان این بود که می‌دانستند ممکن است آلوده شوند و به بقیه اعضای خانواده هم منتقل کنند، درحالی‌که در زمان دفاع مقدس این‌گونه نبود، کسی که به خط مقدم می‌رفت اگر شهید هم می‌شد به خانواده سرایت نمی‌کرد؛ ولی کادر درمان آمدند با خدا معامله کرده و جان‌فشانی کردند.
وی افزود: در دوران ما اتفاقی افتاد که تمام جهانیان را درگیر کرد و ملت ما با روحیه خداپسندانه، با سربلندی از این امتحان بیرون آمدند. ما در جنگ مدافعان امنیت داشتیم که از ناموس خود دفاع کردند، بعد نوبت به مدافعان حرم رسید و حالا شما مدافعان سلامت بودید که پا در عرصه گذاشتید و بار تمام مردم جامعه را بدوش کشیدید.

وی اظهار داشت: همه در این کار خداپسندانه شریک بودند؛ همه، حتی کسانی که کوچک‌ترین قدمی را برای بیماران در اپیدمی کرونا برداشتند قابل‌تقدیرهستند.

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و یک جلد قرآن کریم، از کادر معاونت غذا و دارو تجلیل شد.

» گالری تصاویر