صفحه دانشگاه » صفحه معاونت » معاونت غذا و دارو » امور فرهنگی و بسیج » اخبار و مطالب فرهنگی » تشریح ویژه‌برنامه‌های تبلیغی، مذهبی و فرهنگی معاونت غذا و دارو به مناسبت سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س)

تشریح ویژه‌برنامه‌های تبلیغی، مذهبی و فرهنگی معاونت غذا و دارو به مناسبت سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
تعداد بازدید : 358

تشریح ویژه‌برنامه‌های تبلیغی، مذهبی و فرهنگی معاونت غذا و دارو به مناسبت سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س)

هم‌زمان با فرارسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ویژه‌برنامه‌های تبلیغی، مذهبی و فرهنگی معاونت غذا و دارو اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، هم‌زمان با فرارسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ویژه‌برنامه‌های تبلیغی، مذهبی و فرهنگی معاونت غذا و دارو اعلام شد.

دکتر نجاریان مشاور اجرایی و مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو به تشریح ویژه‌برنامه‌های تبلیغی، مذهبی و فرهنگی این معاونت در سوگ شهادت بانوی دوعالم، حضرت فاطمه زهرا (س) پرداخت و گفت:
دوباره فاطمیه از راه رسیده و دل‌ها رخت عزا بر تن کرده‌اند. شیعیان درد می‌کشند و دم برنمی‌آورند. امید که این درد با ظهور منتقم درد‌های فاطمه زهرا (س) تسکین یابد.

وی در ادامه با اشاره به عناوین برنامه‌های در دست اقدام معاونت غذا و دارو در ایام فاطمیه گفت: این برنامه‌ها شامل فضاسازی و سیاه‌پوش کردن معاونت، برگزاری مراسم زیارت عاشورا، قرائت حدیث شریف کساء، برپایی مراسم عزاداری و مرثیه‌خوانی از ابتدای ماه جمادی‌الثانی تا روز شهادت، سخنرانی امام جماعت در خصوص جایگاه و منزلت حضرت زهرا (س) بین دونماز، قرائت زیارت‌نامه حضرت فاطمه (س) بین دونماز، برپایی ایستگاه صلواتی، نصب فرازهایی از ترجمه خطبه فدک حضرت زهرا (س) در معاونت غذا و دارو، برپایی نمایشگاه، برگزاری جلسه حلقه صالحین و ارسال پیامک تسلیت به کارکنان معاونت غذا و دارو است.

توضیح اینکه: این برنامه‌ها از ۱ بهمن ۹۸ هم‌زمان آغازشده و تا روز شهادت دخت نبی اکرم، حضرت فاطمه زهرا (س) ادامه دارد.