صفحه دانشگاه » صفحه معاونت » معاونت غذا و دارو » امور فرهنگی و بسیج » اخبار و مطالب فرهنگی » برگزاری مراسم بزرگداشت هفتمین روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در ساختمان شماره ۲ دانشگاه

برگزاری مراسم بزرگداشت هفتمین روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در ساختمان شماره ۲ دانشگاه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
تعداد بازدید : 111

برگزاری مراسم بزرگداشت هفتمین روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در ساختمان شماره ۲ دانشگاه

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو: به مناسبت هفتمین روز شهادت حضرت اباعبدالله حسین علیه السلام و شهدای کربلا هیات و دسته عزای حسینی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو: به مناسبت هفتمین روز شهادت حضرت اباعبدالله حسین علیه السلام و شهدای کربلا هیات و دسته عزای حسینی دو‌شنبه ۲۵ شهریور ۹۸ با حضور مسئولان، استادان، دانشجویان و کارکنان با راهپیمایی عزاداران حسینی معاونت غذا و دارو و ساختمان شماره ۲ دانشگاه تهران و مرثیه‌خوانی برگزار شد.
همچنین: این هیئت با سینه‌زنی ، عزاداری و حرکت دسته عزاداری از معاونت غذا و دارو و ساختمان شماره ۲ دانشگاه آغازشده و در مسیر مزار شهدای گمنام دانشگاه به سمت ساختمان سازمان مرکزی دانشگاه برای عرض تسلیت به امام زمان (عج) و مادر بزرگوارشان حضرت فاطمه سلام‌الله علیها به پایان خواهد رسید.
توضیح اینکه این مراسم به همت معاونت غذا و دارو، معاونت دانشجویی و فرهنگی، معاونت فرهنگی، بسیج جامع پزشکی و اساتید، معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، بسیج دانشجویی، هیات دانشجویی ثارالله و امور ایثارگران برگزار شد.